Herkese merhaba. İngilizce pratik için güzel bir seriye başlamıştık, ingilizce kategorisinin altında bunları görebilirsiniz. Youtube üzerinden severek takip ettiğim ve konu anlatımını çok beğendiğim bir hocanın videosunu izledim. Tıpkı benim yaptığım gibi ingilizce olarak hikaye okuyor. Hadi bu videoya birlikte bakalım

İngilizce kitaplar üzerinden öğrenilecek bir dil değildir. Kitaplar üzerinden sadece gramer öğrenilebilir yani dilin ses, biçim, cümle yapısı ve kuralları öğrenilebilir. Evet bunlar gerekli. Ve uzun bir eğitim dönemi içinde zaten sıkça bunları görüyoruz. Bizim eksiğimiz bunları kullanmamak ve pratik yapmamak.

Kolay ingilizce öğren
Kolay ingilizce öğren

Bunun üstesinden gelebilmek için okunuşlarını iyi bilmek ve sürekli pratik yapmamız gerekiyor. Bunun içinde sürekli ingilizce videoları izlemek güzel bir çözümdür. Bu yüzden ingilizce şarkıları sözleri ile birlikte yazdığım bir seriye başladım. Şu kategori üzerinden ingilizce ile alakalı yazdığım tüm içeriklere bakabilirsiniz.

İngilizcemi geliştirmek için kullandığım tüm yöntemleri ve bulduğum içerikleri paylaşarak, bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkese bir yararım dokunmasını istiyorum. Bu yazıya konu olan hocamızda aynı gaye içinde. Yani kurslara ve özel derslere bir dünya para vermek yerine evde kolay bir şekilde nasıl ingilizce öğrenebiliriz bunu göstermeye çalışıyor.

Learn english. İngilizce öğren
Learn english. İngilizce öğren

Severek ve beğenerek takip ediyorum. İngilizce konusunda alışıla gelmiş bir şekilde anlatım yapmıyor. Her seviyeden insanın anlayacağı ve günlük hayatta kullanabileceğimiz ingilizce öğelerini izleyicilerine sunan bir anlatıma sahip. Bu yüzden bu kanalı takip ederseniz bir çok şey öğrenebileceğinize garanti verebilirim : )

İngilizce Nasrettin hoca hikayeleri
İngilizce Nasrettin hoca hikayeleri

Hocamızın hazırlamış olduğu bu videoda Nasrettin hocanın üç hikayesini anlatmış.

Video burada:

Bu videonun yanında çok güzel bir kaynak paylaşımı da yapılmış. O kaynağa şu adresten ulaşabilirsiniz. Umarım bu hikaye anlatma serisinin devamı gelir ve pratik yapmak için çok güzel bir kaynak olur. Kalın sağlıcakla

Youtube kanalı ve instagram için linklere tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Social profiles